livewall

Centraal Beheer Autozeker gamified learning voor autoverkopers

Centraal Beheer voor autoverzekeringen. Wij leren verkopers alles over polissen door ze te laten spelen.

Media item 1

Centraal Beheer wil dat autoverkopers naast de auto ook een goede verzekering verkopen. Met Autozeker kunnen autobedrijven direct bij de verkoop een autoverzekering aanbieden.

Hoe zorg je dat autoverkopers net zo goed op de hoogte zijn van de verzekeringen als van de auto zelf?

Insight

Autoverkopers focussen op wat telt: de auto verkopen. Alles eromheen voelt als bijzaak of abstract. Zeker verzekeringen, die zie je pas als het misgaat. Wat als je dat verschil niet uitlegt… maar laat ervaren?

Idea

Autozeker is een racegame waarin verkopers al spelend alles leren over de verzekeringen en polissen van Centraal Beheer. Ze rijden zo ver mogelijk richting Tokio. Onderweg pakken ze punten en polissen mee. Botsen ze, dan is het game over — tenzij ze een polis hebben.

Wie een polis heeft, rijdt door waar een ander moet stoppen.

Execution

De game wordt verspreid via nieuwsbrief, website, tijdens onboarding op events en op locatie.

Media item 1
Media item 3
This is where the fun begins.

Ready to design interactions that actually stick with your brand? Let’s talk